Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat

İzmir’in en büyük ilçesi olan Buca evden eve nakliyat günden güne gelişmeye ve ülkenin her bir yanından göç almaya devam ediyor. Bu göçlerin asıl sebebi ilçedeki özel konut yapıları ve fakülteler. Adeta bir şehir gibi her gün biraz daha gelişiyor ve insanların biraz daha ilgisini çekiyor. İşler böyle olunca bu kalabalık ilçede taşınma işlemleri çok fazla yaşanıyor. Kısa bir süre önce Buca’da popüler olmayan evden eve nakliyat son zamanlarda çok daha fazla dikkat çekmeye başladı. Bunun asıl sebebi yapılan konutların çok yüksek katlı olması. Konutlara eşyaları taşıyabilmek için bazen 10-15 kat merdiven çıkmak gerekebiliyor. Ancak iş, çeysa evden eve nakliyatla yapıldığında durum böyle olmuyor. Evden eve nakliyat firmaları yüksek katlı evler için asansör kullanıyor ve bu asansörler tüm eşyaları çok kısa bir sürede eve taşıyabiliyor. Asansörlerin güzel yanı eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden işi tamamlıyorlar.

 

Müşteri Hizmetleri Gsm: 0537 558 71 36

 

Buca Nakliyat

Buca evden eve nakliyat firmaları ortalamanın biraz daha üstünde fiyatlar karşılığında çalışıyorlar. Ancak verdikleri hizmet buna karşılık olarak çok kaliteli. Her şeyi istediğiniz gibi yapıyorlar ve hiçbir eşyanız a zarar vermeden istediğiniz yere yerleştiriyorlar. Herhangi bir eşyanız da bir problem olması halinde sigorta ile eşyalarınızın ücreti de ödenebiliyor. Fiyatlar biraz yüksek dedim ama mesafe kısaldıkça doğru oranda fiyatlarda azalıyor. Yani eski ve yeni eviniz Buca içerisindeyse fiyat çok ciddi bir şekilde düşüşe uğruyor. Eğer öğrenciyseniz pazarlık yapmanız halinde bir miktar indirim de yapılacaktır. Bunun dışında çeysa nakliyat firmasının asansörleri şu an en fazla 15 kat civarı yüksekliğe çıkabiliyorlar.

İlçe sürekli büyüdüğünden dolayı nakliyat piyasası çok güçlü bir halde. Firmalarla 7/24 istediğiniz saatte iletişime geçmeniz mümkün. Eğer çok yüksek katlı evlere taşınmıyorsanız nakliyata gerek yok diye bir algı var.Ancak olay böyle değil. Nakliyat sizin eşyalarınızı güvence vererek taşımayı sağlıyor. Bu sebeple bile olsa nakliyat firmalarını tercih etmekte her zaman fayda var. Ayrıca internet üzerinden nakliyat firmalarına yapılan geri dönüşleri incelemekte iyi olabilir.