Çiğli Evden Eve Nakliyat

Çiğli Evden Eve Nakliyat

İzmir’in merkezine 12 kilometrelik mesafede bulunan ve 1992 senesinde ilçe hüviyetine kavuşan Çiğli, nüfus bakımından da oldukça önemli bir merkez hâline gelmiştir. Dolayısıyla Çiğli evden eve nakliyat işlemleriniz için birçok firma alternatifi bulunmaktadır. Ancak şirketimiz, uzun senelere dayanan tecrübeli ve başarılı geçmişi ile birlikte, sizlere en ucuz Çiğli nakliyat hizmetini sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Firmamız; İzmir, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde hizmet vermektedir. Bu cümleden olmakla birlikte Türkiye’nin en geniş faaliyet alanlı nakliyat şirketi olan Çiğli evden eve nakliyat firmamız, sektör liderliğinden ötürü de en ucuz fiyata taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Öte yandan ortaya koyduğumuz başarılı taşımacılık, salt evden eve ile de sınırlı kalmamaktadır. Bu bağlamda ofisten ofise, depodan depoya, işyerinden işyerine, fabrikadan fabrikaya veya fuar taşımacılığı gibi son derece spesifik alanlarda da hizmet sunan şirketimiz, uygun fiyat politikasını garanti etmektedir.

 

Çiğli Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Şirket içinde periyodik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz meslek içi eğitimler nezdinde personellerimiz güncel taşımacılık faaliyetleri hakkında bilgi almakta ve karşılaşılabilecek müessif durumlarla ne şekilde mücadele edilebileceği konusunda bilgilendirilmektedir. Dolayısıyla Çiğli evden eve taşımacılık hizmetimiz, tam anlamıyla profesyonel olarak gerçekleştirilmektedir. Teknik personeller, evinizde yekpare taşınmaya müsait olmayan büyük çaptaki eşyalarınızı modüler yapıda demontaj işlemine tabi tutarak sökmekte ve yeni taşınılan yerde de bu eşyalar tekrar montaj edilmektedir. Böylece hem zamandan hem de mekândan tasarruf edilmektedir. Ek olarak sunmuş olduğumuz asansörlü taşımacılık ise, Çiğli ilçesindeki yüksek katlı binalarda bulunan konutların kolayca taşınabilmesini sağlamaktadır. Taşımacılık hizmetlerimiz anlamında belirtmek istediğimiz son husus, sigortalı nakliyat faaliyetidir. Buna göre firmamız, Çiğli evden eve nakliyat hizmeti dâhilinde tüm eşyaları sigortalatmakta ve böylece ortaya çıkabilecek herhangi bir olumsuz durumda eşyaların bedelini nakit olarak ödemektedir.

Siz de evinizi hızlı ve güvenli bir şekilde taşımak istiyorsanız bireysel çabalarla değil, profesyonel bir firmadan destek alarak işleyişi tamamlayabilirsiniz. Bu bakımdan hemen internet sitemizde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilir ve ön keşif talebinizi ileterek randevu tarihi alabilirsiniz.