Konak Evden Eve Nakliyat

Konak Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin en çok rağbet gören ilçelerinden biri olan Konak’ta, on binlerce konut ve işyeri bulunmaktadır. Söz konusu ya da işyerlerinden gerçekleştirilen taşıma faaliyetleri ise, Konak evden eve nakliyat hizmetini gerekli kılmıştır. Bu durumda biz, Türkiye’nin her noktasında faaliyet gösteren taşımacılık firması olarak sizlere en uygun fiyat ve en yüksek kalite düsturunu sunma gayreti içerisindeyiz.

Konak evden eve nakliyat şirketi olarak salt evlere değil, ofislere de taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu bakımdan birçok kurumsal referansımızın da olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Zira uzun yıllara dayanan tecrübemizle, bugüne değin binlerce kaliteli referansa sahip bir firma olarak sektör liderliğini elimizde bulunmaktayız. Sizlere sunduğumuz nakliyat hizmetleri, birçok açıdan teknoloji odaklı olarak yürütülmektedir. Dolayısıyla taşınma süreci hem hızlı hem de kaliteli olarak gerçekleşmekte ve siz de herhangi bir strese girmekten çok ötede sadece taşınmanın keyfini çıkarmaktasınız. Konak ofisten ofise nakliyat hizmetimizde de dilerseniz tüm eşyalarınızı, dosyalarınızı ve mobilyalarınızı paketleme, ambalajlama gibi ek nitelikleri de gerçekleştirmekteyiz. Bu şekliyle eşyalarınızın zarar görmesini engellemekte ve size de herhangi bir iş bırakmamaktayız. Ortaya koyduğumuz başarılı iş disiplini sayesinde bizi tercih eden binlerce müşterimize ahde vefa borcu olarak, taşımacılık fiyatlarımız minimal düzeydedir. Siz de fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve herhangi bir sorun yaşamadan taşınmanın keyfini sürmek için hemen internet sitemizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Konak Asansörlü Nakliyat

Belirtmekte fayda görüyoruz ki firmamızın geniş bir araç filosu bulunmaktadır. Araç filomuzun içerisinde bulunan tüm nakliye unsurları kapalı kasa kamyonet ya da kamyonlardan oluşmakta ve her birinin bakımları da özenle, zamanında, yetkili servislerince yapılmaktadır. Hatta lastik basınçları dahi periyodik zamanlarda kontrol edilerek taşınma sırasında yaşanabilecek müessif tüm durumlar pasifize edilmektedir. Son olarak Konak evden eve nakliyat firması olarak, eşyalarınızın olası bir müessif durum karşısında zarar görmelerini engellemek adına sigortalama işlemine tabi tutulduğunu ifade etmek istiyoruz. Böylece eşyalarınızın bedelleri nakit olarak tazmin edilmekte ve olumsuzları da bertaraf etmekteyiz. Hemen çağrı merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.